OSP Siedliska
V Gminne Halowe Zawody Sprawnościowe MDP i eliminacje gminne OTWP

V Gminne Halowe Zawody Sprawnościowe MDP i eliminacje gminne OTWP

W niedzielę 19.03.2017r. w Tuchowie odbyły się V Gminne Halowe Zawody Sprawnościowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, na których nie mogło zabraknąć członków naszej MDP.

Do Tuchowa pojechała 6-osobowa drużyna, która wystartowała w dwóch kategoriach męskich, tj. chłopcy rocznik 1999-2002 oraz chłopcy rocznik 2003-2007. W pierwszej kategorii naszą OSP reprezentowali: Marcin Grzybek, Konrad Opałka i Wojciech Świat, natomiast w drugiej: Mateusz Helizanowicz, Wiktor Jagiełło i Konrad Nowak.

Nasza "Młodzieżówka" na tych zawodach mogła się zaprezentować w nowych dresach firmy Adidas, których kilkanaście sztuk udało się nam pozyskać przy wsparciu Komendanta Gminnego Łukasza Giemzy oraz Urzędu Gminy Tuchów. :)

W młodszej kategorii dobrze spisał się Konrad Nowak, któremu udało się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów i awansować do kolejnej rundy.

Natomiast w starszej kategorii po pierwszej rundzie cała trójka reprezentantów naszej OSP zajęła miejsca w pierwszej dziesiątce i awansowała do drugiej rundy, w której Marcin Grzybek zdobył drugie miejsce, a Konrad Opałka plasował się tuż za podium, które przegrał niestety w dogrywce.

Podsumowując nasi chłopacy spisali się dobrze i możemy być z nich dumni. Ale to nie koniec sukcesów naszej MDP.

23.02.2017r. członek naszej "Młodzieżówki" Sebastian Górka zajął 2 miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii gimnazjalnej i awansował do eliminacji powiatowych. Należy dodać, że reprezentujący Szkołę Podstawową w Siedliskach Aleksander Burszewski również dokonał w tym konkursie tej samej sztuki i awansował z drugiego miejsca do etapu powiatowego OTWP.

Więcej o gminnych zawodach halowych można przeczytać na stronie druhów z OSP w Tuchowie: http://www.osptuchow.pl/osp/wordpress/?p=5869#more-5869

A poniżej fotorelacja z tych zawodów.

Dołącz do nas
Google+