OSP Siedliska
Piknik dla Adasia

Piknik dla Adasia

W dniu wczorajszym (10.07.2016r.) nasza jednostka wzięła udział w festynie charytatywnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Społeczności Lokalnej "Moje Siedlisko", którego dochód został przeznaczony na leczenie chorego Adasia.

Nasi druhowie w czasie pikniku rodzinnego zaprezentowali najmłodszym dzieciom samochód Steyr GBARt 1/16 wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym oraz skuter strażacki. Dzieci mogły obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego oraz wsiąść do niego i ubrać hełm. Pokaz ten cieszył się dużym zainteresowaniem najmłodszych i sprawił im wiele radości, a niektóre dzieci deklarowały chęć wstąpienia do naszej jednostki. ;)

Ponadto nasi strażacy dbali o bezpieczeństwo i porządek w czasie imprezy, jak również pomogli w sprzątaniu po zakończeniu festynu. Z naszej jednostki w tych działaniach wyróżnił się nasz naczelnik - druh Henryk Rąpała. Oprócz niego w tym wydarzeniu wzięli udział następujący członkowie naszej OSP i MDP: Krzysztof Gacek, Marek Wajda, Michał Iwaniec, Konrad Opałka, Daniel Rosiak, Mateusz Klimek, Szymon Łazarek, Karol Czopek i Łukasz Sowa.

Dołącz do nas
Google+