OSP Siedliska
Ogłoszenie i podziękowanie

Ogłoszenie i podziękowanie

Ogłoszenie o walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym oraz podziękowanie za dotychczasowe wsparcie jednostki, więcej szczegółów poniżej...

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach serdecznie zaprasza wszystkich druhów strażaków oraz sympatyków naszej jednostki na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze z działalności OSP Siedliska za rok 2015. Zebranie odbędzie się 23 stycznia 2016 roku (sobota) w budynku remizy OSP Siedliska o godzinie 16.30. Przypominamy, że członkowie OSP mają OBOWIĄZKOWO pojawić się na zebraniu. Serdecznie zapraszamy. :)

Zarząd OSP Siedliska składa również podziękowania mieszkańcom Siedlisk, wszystkim Gościom i przedstawicielom Instytucji za udział w obchodach 60-lecia naszej Jednostki (19.07.2015r.) i jednoczesne wsparcie finansowe w postaci datków na rzecz naszej OSP poprzez zakup gwoździ pamiątkowych. Dziękujemy również mieszkańcom Siedlisk za zakup kalendarzy strażackich na 2016r. i jednocześnie wsparcie finansowe, a także za gościnne przyjęcie członków naszej jednostki, którzy rozprowadzali kalendarze. Cały dochód z kalendarzy zostanie przeznaczony na działalność statutowo-organizacyjną i kulturalną oraz prace z młodzieżą w naszej OSP. Pragniemy poinformować, również że zostanie odprawiona Msza Święta za wszystkich Darczyńców OSP. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie datki. :)

Zarząd OSP Siedliska

 

Dołącz do nas
Google+