OSP Siedliska
Piknik strażacki

Piknik strażacki

W sobotnie popołudnie nasza jednostka wzięła udział w Pikniku Strażackim, który odbył się na stadionie MKS Tuchovia w Tuchowie. Wydarzenie to było połączone z gminnymi zawodami sportowo-pożarniczymi Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Nasza jednostka wystawiła jedną drużynę w kategorii chłopców. Jej skład się przedstawiał następująco: Konrad Opałka, Wojciech Świat, Michał Wójcik, Daniel Rosiak, Jakub Wajda, Wiktor Jagiełło, Kamil Niewola, Kamil Wróbel, Adrian Wróbel i Szymon Kiełtyka. Kierownikiem drużyny był druh Krzysztof Gacek, a mechanikiem druh Marek Wajda.

Nasi chłopcy po pierwszej konkurencji, czyli biegu sztafetowym zajmowali niezłe 3 miejsce. Po drugiej konkurencji, czyli tzw. "bojówce" po problemach z pompą nasza drużyna spadła na 4 miejsce przegrywając podium o zaledwie 2s... Pierwsze miejsce w tej konkurencji zajęła OSP Dąbrówka Tuchowska, drugie OSP Burzyn, trzecie OSP Tuchów, a piąte OSP Piotrkowice. Miejmy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. :D

Mimo tego, nasi chłopcy spisali się na medal i ich start oraz zaangażowanie podczas zbiórek oraz treningów jest dobrym prognostykiem na najbliższe lata. ;)

Zdjęcia własne oraz Tuchowska galeria.

Dołącz do nas
Google+