OSP Siedliska
Nocny pożar kotłowni w Siedliskach

Nocny pożar kotłowni w Siedliskach

2 stycznia = 2 interwencja w 2016r. Nie dane jest odpocząć nam oraz strażakom z posterunku czasowego PSP. Przed godziną 4 rano w nocy z 1 na 2 stycznia zostajemy zadysponowani do pożaru kotłowni w Siedliskach.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazuje się, że zapaliły się materiały opałowe, które były składane w pobliżu pieca centralnego ogrzewania. Dzięki szybkiej reakcji strażaków z posterunku czasowego PSP i naszej OSP pożar zostaje szybko opanowany i po około godzinie czasu akcja zostaje zakończona. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany też zastęp z OSP Tuchów.

Do akcji zostały skierowane w kolejności dojazdu: GBARt PSP Tarnów posterunek czasowy Siedliska, GBARt OSP KSRG Siedliska, GBARt OSP KSRG Tuchów.

Należy dodać, że jest to już trzecia interwencja w Siedliskach w 2016r. ( a jest 2 stycznia !!!) Pierwsza interwencja miała miejsce przy pożarze szopy i działała na miejscu nasza OSP i posterunek czasowy PSP. Druga interwencja dotyczyła pożaru sadzy w kominie i na miejscu działała sama PSP nie było potrzeby wzywania naszej OSP. Trzecia interwencja została opisana powyżej. Bardzo ciekawie zaczął się ten rok... Jednocześnie prosimy o zachowanie szczególnej uwagi, bo w związku silniejszymi mrozami przyszedł intensywniejszy sezon grzewczy, czego skutkiem były pożar sadzy oraz kotłowni...

Dołącz do nas
Google+