OSP Zgłobice
II zgłobicki Pochód Trzech Króli

II zgłobicki Pochód Trzech Króli

W dniu dzisiejszym zgromadziliśmy się o godzinie 10.20 przy remizie OSP w Zgłobicach, skąd po krótkim wprowadzeniu odbył się uroczysty już II pochód Trzech Króli.

W dniu dzisiejszym zgromadziliśmy się o godzinie 10.20 przy remizie OSP w Zgłobicach, skąd po krótkim wprowadzeniu odbył się uroczysty już II pochód Trzech Króli. Udaliśmy się w kierunku kościoła parafialnego pod wezwaniem św. Brata Alberta w Zgłobicach, gdzie o godz. 11.00 odprawiono uroczystą sumę połączoną z oddaniem hołdu Nowonarodzonej Dziecinie.
Organizatorami pochodu byli Parafia p/w. Św. Brata Alberta, Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego, Szkółka Jeździecka „Jutrzenka”, Placówka Wsparcia Dziennego i Ochotnicza Straż Pożarna w Zgłobicach.
Wśród licznie zgromadzonych mieszkańców udział w pochodzie wzieli również, strażacy, pracownicy szkoły, Przedstawiciele Bractwo Kurkowego, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Zgłobicach, Wójt Gminy Tarnów - mgr Grzegorz Kozioł, księża parafii - ks. proboszcz Andrzej Mikulski oraz ksiądz katecheta Tomasz Gomulec, jak również licznie zgromadzone dzieci.
Za tak liczny udział organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
Więcej zdjęć w galerii.

Z ramienia straży obecni byli - Bartosz Łaśko, Andrzej Drużkowski, Mariusz Haba, Marian Molek, Andrzej Szostakiewicz, Rafał Karaś, Dariusz Biel, Mariusz Grzywa, Katarzyna Biel, Dawid Kowalski, Paweł Strzesak, Marcin Szostakiewicz, Katarzyna Molek

materiał i foto dh Katarzyna Biel

Dołącz do nas
Google+