OSP Zgłobice
XI powiatowe zawody sportowo - pożarnicze w Tarnowie

XI powiatowe zawody sportowo - pożarnicze w Tarnowie

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie w uzgodnieniu z Zarządem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie i przeprowadziła w dniu 14 września 2013 r. o godz. 8.30 na stadionie lekkoatletycznym Klubu Sportowego UNII Tarnów w Tarnowie Mościcach - XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek ochotniczych straży pożarnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie w uzgodnieniu z Zarządem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie i przeprowadziła w dniu 14 września 2013 r. o godz. 8.30 na stadionie lekkoatletycznym Klubu Sportowego UNII Tarnów w Tarnowie Mościcach - XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek ochotniczych straży pożarnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego. W ramach organizacji zawodów zostały przygotowane stanowiska tematyczne dla dzieci i młodzieży oraz kibiców. Państwowa Straż Pożarna zaprezentowała silnikowy sprzęt ratowniczy, tor do jazdy quadem, stanowisko pierwszej pomocy medycznej, strażacy jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zapewnili stanowisko do pracy na wysokości z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego.


Naszą jednostkę w tych zawodach reprezentowała drużyna MDP żeńska. Dziewczyny dały z siebie wszystko.


Oprócz naszej jednostki Gminę Tarnów reprezentowały również MDP chłopcy oraz seniorzy z OSP Wola Rzędzińska jak i również drużyna MDP chłopcy z OSP Jodłówka-Wałki.

Dołącz do nas
Google+