OSP Jodłówka-Wałki
Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Koszycach Wielkich - Gmina Tarnów

Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Koszycach Wielkich - Gmina Tarnów

W sobotę, 31 sierpnia w Koszycach Wielkich odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Wzięło w nich udział piętnaście drużyn: osiem drużyn seniorów, pięć Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych męskich,dwie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze żeńskie oraz gościnnie Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza męska z OSP Tarnów-Rzędzin. Zawody składały się z dwóch dyscyplin: ćwiczeń bojowych i sztafety pożarniczej.

Nasza jednostka może się poszczycić Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, która uzyskała 2 miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety, seniorzy nie mieli już takiego szczęścia. Jak to bywało parenaście dobrych lat zawsze zajmowaliśmy miejsce na podium lecz nie w tym roku. Na sztafecie pobiegliśmy jak burza lecz część bojowa sprawił nam trudność. Na I rocie od rozdzielacza wykręcił się wąż W-52 z spowodowało stracenie orientacji na obydwu liniach roty. Niestety, zajeliśmy ostatnie miejsce. Całymi zawodami przewodził komendant gminny, a także nasz naczelnik Jan Michalik. Gratulujemy strażakom z OSP Wola Rzędzińska.

Daliśmy z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że za rok damy z siebie 200 %!

W zawodach zwyciężyła OSP Wola Rzędzińska, zdobywając Puchar Wójta Gminy Tarnów. Drugie miejsce zajęła jedna z drużyn OSP Koszyce Małe, zaś trzecie przypadło jednostce OSP Zgłobice

Dołącz do nas
Google+