OSP Brzezinka
BABICE (pow. Oświęcim). Nie wyhamował ciężarówką.

BABICE (pow. Oświęcim). Nie wyhamował ciężarówką.

Zderzenie na ul. Śląskiej

Cztery osoby przewieziono do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po wypadku drogowym, do którego doszło w poniedziałek po godzinie 16.30. Na ulicy Śląskiej w Babicach, w ciągu drogi krajowej nr 44, zderzyły się trzy samochody.

Z pierwszych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego mana z przyczepą nie wyhamował i najechał na tył osobowego citroena i wepchał go na jadącą przed nim mazdę.

Ratownicy zabrali na szpitalny oddział ratunkowy cztery osoby, podróżujące osobówkami. Aktualnie ranni przechodzą badania.

SIS:

1 zastęp PSP Oświęcim

1 zastęp OSP Brzezinka

2 x ZRM

2 x Policja

 

Aktualizacja:

Nowe informacje w sprawie wczorajszej kraksy w Babicach. Przypomnijmy, doszło do niej o godz. 16.30 na ul. Śląskiej. Cztery osoby trafiły do szpitala. Wiadomo już, że poszkodowani doznali jedynie niegroźnych potłuczeń.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierując samochodem ciężarowym marki MAN z przyczepą, najechał na tył citroena berlingo, którym kierował 30-letni mieszkaniec Kasiny Wielkiej. Ten z kolei najechał na tył mazdy, którą kierował 24-letni mieszkaniec Bierunia. - Do szpitala pogotowie ratunkowe przewiozło cztery osoby. Po badaniach okazało się, że doznały one niegroźnych potłuczeń. W związku z tym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - poiformowała dziś st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: http://www.faktyoswiecim.pl/ oraz http://oswiecimskie24.pl/

foto: http://www.faktyoswiecim.pl/ oraz http://oswiecimskie24.pl/

Dołącz do nas
Google+