OSP Rodaki
1% dla OSP Rodaki

1% dla OSP Rodaki

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji 1% na rzecz OSP.

Wskazując w zeznaniu podatkowym jako organizację pożytku publicznego Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP (nr KRS 0000116212) wspierają Państwo Ochotnicze Straże Pożarne. Aby pieniądze trafiły do konkretnej jednostki należy jako cel szczegółowy wpisać nazwę jednostki wspieranej. W naszym przypadku jest to "OSP Rodaki ul. Strażacka 32-310 Klucze". Dzięki tak wypełnionemu przez Państwa PIT-owi środki uzyskane z 1% za pośrednictwem Związku OSP RP wspomogą finansowo naszą jednostkę. Nie zostaną one bezpośrednio przekazane jednostce lecz zostaną wymienione na potrzebny nam sprzęt przeciw-pożarowy.

Pamietaj:

POMOC DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ TO BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY.

 

Dołącz do nas
Google+