OSP Rodaki
Czas rozliczeń – kampania PIT 2016

Czas rozliczeń – kampania PIT 2016

Nadszedł czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym który będzie trwał do 02.05.2016r. Jak co roku apelujemy do członków, ich rodzin oraz sympatyków naszej jednostki a przede wszystkim mieszkańców Rodak o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz naszej organizacji. Aby tego dokonać należy w deklaracji PIT jako organizacje pożytku publicznego wpisać nr KRS ZOSP : „0000 116 212” – natomiast jako cel szczegółowy 1% wpisać- „OSP Rodaki ul. Strażacka 7 32-310 Klucze„.

Dzięki takiemu wpisowi pieniądze z Państwa 1% trafią właśnie do nas (bez tego wpisu pozostaną w Warszawie). To nic nie kosztuje podatnika, a dla nas to wielka pomoc. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do poprawy bezpieczeństwa w swojej miejscowości i wspierać działalność ruchu strażackiego, wyrażającego się w niesieniu bezinteresownej pomocy ludziom i służeniu Ojczyźnie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w poradniku zamieszczonym na stronie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych pod linkiem: http://www.zosprp.pl/files/1proc15/7krokow.pdf

Z poważaniem Zarząd oraz druhowie OSP w Rodakach.

Dołącz do nas
Google+