OSP Czarny Dunajec
Tragiczne zderzenie z drzewem samochodu osobowego

Tragiczne zderzenie z drzewem samochodu osobowego

Trzy ofiary śmiertelne to efekt dzisiejszego wypadku na drodze w kierunku Miętustwa. Mazda wioząca pięć młodych osób uderzyła w przydrożne drzewo, odbiła się od niego i wylądowała na dachu.Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie zostały zabrane do szpitala.

 - W wypadku zginęło dwóch młodych mężczyzn z Nowej Białej i kobieta z Bustryku. Kobieta z Zębu walczy o życie, a trzeci mężczyzna także mieszkaniec Nowej Białej, wyszedł z wypadku bez szwanku - relacjonuje asp. Szt. Jacek Bobak, rzecznik nowotarskiej policji. - Przyczyną najwyraźniej była nadmierna prędkość - dodaje. Sprawę bada policja i prokuratura.

Na miejsce przybyli także strażacy z nowotarskiej JRG i czarnodunajeckiej OSP, których zadaniem było wydobycie poszkodowanych z wraku samochodu. Jak informują, nie było to łatwe zadanie.

Ruch pomiędzy Czarnym Dunajcem i Cichem był zablokowany, aczkolwiek strażacy sporadycznie przepuszczali samochody jadące w stronę Czarnego Dunajca.

Do zdarzenia doszło przed godz. 5.00. Nawierzchnia była śliska. Dzisiaj w nocy był lekki przymrozek, a drogę pokrywał szron.

Zdjęcia: podhale24.pl, goral.info.pl
Opis: goral.info.pl

Dołącz do nas
Google+