OSP Nawojowa Góra
Cisza w eterze.........

Cisza w eterze.........

Jakoś tak ostatnio spokojnie się zrobiło u nas w jednostce. Niby to dobrze ale....... właśnie zawsze jest jakieś ALE. Okazało się że awarii uległ system łączności.

Witajcie po raz kolejny. Miło nam że tak Was interesuję nasza mała jednostka. Pragniemy Wam podziękować za odwiedziny naszej strony i oby tak dalej. I pamiętajcie im więcej odwiedzin tym więcej firm chce z nami podjąć współpracę. A wszystko to dzięki grupie kilku zapaleńców i oczywiście dzięki STREFIE DRUHA, a przede wszystkim dzięki WAM.

Ale do rzeczy. Niewiadomo czemu ale awarii uległ system selektywnego powiadamiania. A co za tym idzię zerowa łączność z SKKM. Po przeprowadzeniu diagnostyki okazało się że jest gdzieś przerwa na kablu antenowym. Wezwana firma wymieniła kabel i zostały przeprowadzone testy. Ku naszemu zdziwieniu Nadal SKKM nie dało rady załączyć syreny alarmowej. Okazuje się że musimy przenieść antenę ze strychu na zewnątrz budynku. Ale to będziemy realizować w przyszłym tygodniu i postaramy się zrelacjonować to przedśięwzięcie. 

Dołącz do nas
Google+