OSP Młoszowa

NIE WYPALAJ TRAW!

Dnia 24.03.2015r. nasza jednostka była dysponowana cztery razy:

Godz. 10:03 - pożar trawy, Myślachowice, ul. Cicha. Spłonęło w sumie ok 50 arów, na miejscu obecne były jednostki: JRG Chrzanów, OSP Młoszowa, OSP Psary, OSP Myślachowice, OSP Trzebinia. Działania zakończono po ok. godzinie. Warto nadmienić, że w tym miejscu ogień pojawił się już drugi raz. Z nie potwierdzonych wiadomości wynika, że dziś interweniowano tam jeszcze dwa razy.

 

Godz. 13:30 - pożar trawy, Młoszowa, ul. Krakowska. Spłonęło ok 6 arów bardzo wysokich traw, na miejscu obecne były jednostki: OSP Młoszowa, OSP Psary. Działania zakończono po niespełna godzinie.

Po powrocie do koszar i zatankowaniu pojazdu zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw w Trzebini na ul. Miłej. Tutaj ogień strawił ok 10 arów traw. Jednostki obecne na miejscu to: OSP Młoszowa, OSP Psary, OSP Myślachowice. Do remizy wróciliśmy po ok 45 minutach.

 

Godz. 15:13 - pożar trawy, Myślachowice, ul. Ostra Góra. Pożarem objęty był obszar ok. 15 hektarów, gaszenie dodatkowo utrudniał wiatr i duże zadymienie. Akcja miała miejsce w trudnym, częściowo zalesionym terenie. Na miejscu obecne były jednostki: JRG Chrzanów - 2 zastępy, OSP Młoszowa, OSP Psary, OSP Myślachowice, OSP Dulowa. Działania zakończono po ok 1,5-2h

Dołącz do nas
Google+