Traktor w ogniu. Dym nad Krakowem.

Traktor w ogniu. Dym nad Krakowem.

Mimo wysiłku kierowców, nie udało się ugasić traktora, który stanął w ogniu na ulicy Nowohuckiej w Krakowie. Pożar opanowali dopiero przybyli na miejsce strażacy.

"Około godziny 9 na ulicy Nowohuckiej przed zjazdem na estakadę w kierunku ulicy Wiślickiej zapalił się traktor. Początkowo dym był niewielki, a kierowcy samochodów próbowali opanować sytuację gaśnicami. Przez moment się udało, jednak po krótkiej chwili traktor stanął w płomieniach. Ruch na obu pasach został zablokowany. Powstał korek, który zaczynał się przy Rondzie Dywizjonu 308".

Redakcja

Traktor spłonął doszczętnie

"Zapalił się ciągnik rolniczy Same Roller 60. Kierowca próbował ugasić ogień gaśnicą, pomagali mu także inni kierowcy, którzy zatrzymali się przy pożarze. Jednak nie udało im się opanować ognia" - poinformował naszą redakcję kpt. Filip Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Dodał, że traktor cały się spalił, a ogień ugasili strażacy z dwóch obecnych na miejscu zastępów.

Jak powiedział rzecznik, traktor wraz z dwuosiową przyczepą został przepchnięty na pas zieleni, aby nie utrudniać ruchu. Nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru.

źródło: kontakt24.tvn24.pl

Dołącz do nas
Google+