Zarząd

  • Mieczysław Skręt

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 20.10.1968

    - Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej

    -   Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej ZOSPRP

    -   V-ce Prezes Zarządu Powiatowego ZOSPRP


    -   V-ce Prezes Zarządu Gminnego ZOSPRP

    Zamknij
  • Leszek Pawlik

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 15.02.1964

    Członek Zarządu Gminnego OSP

    Zamknij
  • Jarosław Janus

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 25.03.1982

    Kierowca OSP

    Zamknij
  • Andrzej Zarzycki

    rank
    Członek od: 01.07.1972
  • Antoni Binek

    rank
    Członek od: 16.07.1988
  • Florian Przybylik

    rank
    Członek od: 10.06.1991
  • Marcin Hofman

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 20.08.1991

    Kierowca OSP

    V-ce przewodniczący Gminnej Komisji Rewizyjnej ZOSP RP

    Zamknij
  • Łukasz Dymczyk

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 28.05.2001

    Kierowca OSP

    Zamknij
Zaloguj
Google+