Komisja rewizyjna

  • Pietrkiewicz Henryk

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 15.03.1997

    Przewodniczący Komisji Rewizyjnej od 21.01.2006

    Zamknij
  • Michałowski Jan

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 25.11.1960

    Członek Komisji Rewizyjnej od 12.03.2016

    Zamknij
  • Pałka Andrzej

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 15.04.1966

    Członek Komisji Rewizyjnej od 21.01.2006

    Zamknij
Zaloguj
Google+