Zarząd

  • Włodzimierz Koza

    rank
    Członek od: 07.06.1974
  • KOZA BOGDAN

    rank
    Członek od: 01.01.1972
  • Waldemar Koza

    rank
    Członek od: 17.02.1980
  • Włodzimierz Gajda

    rank
    Członek od: 25.04.1980
  • STANISŁAW GARCZARCZYK

    rank
    Członek od: 19.05.1990
  • Marcin Klimczok

    rank
    Członek od: 01.01.2007
  • Zbigniew Detko

    rank
    Członek od: 19.09.1999
  • Mateusz Szabla

    rank
    Członek od: 06.07.2001
  • Marcin Kroczak

    Więcej informacji...
    rank
    Członek od: 20.09.2004

    W latach 1996-2004 członek OSP w Okradzionowie

    Zamknij
  • Adrian Kała

    rank
    Członek od: 24.07.2007
  • Regina Zębalska

    rank
    Członek od: 17.10.2007
Zaloguj
Google+