OSP Turkowy
Przeszkolenia

Przeszkolenia

Jednostka Operacyjno-Techniczna

 

 1.       Przemysław Ostrowski  - strażak, ratownik techniczny, pilarz, kierowca, ratownik KPP, dowódca sekcji, naczelnik OSP , kurs kierowców - konserwatorów                                                     

 2.       Marek Ostrowski - strażak, ratownik techniczny, dowódca sekcji, kurs naczelników OSP                                                

 3.        Łukasz Brąś - strażak, dowódca sekcji                                                        

 4.        Grzegorz Tkocz - strażak, ratownik techniczny, dowódca sekcji, kurs naczelników OSP, ratownik KPP,                                                    

 5.        Grzegorz Kulak   - strażak, ratownik KPP                           

 6.        Karol Troska      - strażak                            

 7.       Mateusz Matuszewski   - strażak, dowódca sekcji, ratownik KPP, kurs naczelników OSP, ratownik techniczny                                                
 8.       Paweł Matuszewski   - strażak , dowódca sekcji, ratownik techniczny                   

 9.       Marian Pacyga  - strażak                              

 10.     Zenon Tepper  - strażak, kierowca                                                                                                                                               

 11.     Wojciech Koniarz  - strażak, kierowca                                                                                                                                       

 12.     Radosław  Świtoń - strażak, kierowca                                                                                                                                      

 13.     Adrian Troska  - strażak                                

 14.    Jan Wiorek  - strażak                                      

 15.    Stanisław Adamski   - strażak                      

 16.    Jarosław Wiorek   - strażak                           

 17.    Przemysław Chlewicki - strażak                   

 18.    Tobiasz Zaczyński  - strażak, pilarz                          

 19.    Łukasz Siwek  - strażak                                 

 20.    Marcin Kulak  - strażak                                   

 21.    Dariusz Rychter - strażak

 22.    Michał Brąś   - strażak, pilarz                           




Zaloguj
Google+